logo
Офіційний, сертифікований виробник електрощитів в Україні

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные:
Ваше имя: *
Контактный телефон
формат (ххх ххх-хх-хх): *
E-mail: *
Организация:
Интересующий Вас вопрос:
Отправить Закрыть

Електрощитове обладнання

В системах електропостачання безпека, зручність та надійність в експлуатації дуже важливі не тільки для обслуговуючого персоналу, але й для приватних користувачів.

Спектр можливостей, які забезпечать усі ці вимоги, забезпечить добре підібране електрощитове обладнання.
Забезпечення безперебійної автоматичної подачі електроенергії, регулювання температури, освітлення будинку, клімат-контроль, контроль температури води – це далеко не весь перелік усіх можливостей, які можуть бути внаслідок того, що споживач обрав правильне панельне обладнання.

Електричні панелі допомагають забезпечити високий рівень надійності та захисту при вирішенні багатьох проблем, пов’язаних з електрообладнанням.

Основною функцією, яку виконує електричний щит, є – розміщення та зберігання пристроїв, які входять до систем електропостачання адміністративних, виробничих, торгових та житлових приміщень.

Електричний щит має корпус із пластику або металу. Крім того, будь-яка електрична панель в конструкції передбачає двері, які можна заблокувати на ключ, щоб запобігти крадіжкам і вандалізму.

За призначенням електричні панелі поділяються на:

  • щити живлення;
  • панелі приладів;
  • панелі управління;
  • розподільні щити;
  • дошки освітлення.

У побутових умовах найчастіше споживач стикається з розподільними щитами.

Залежно від місця встановлення коробки для безпеки лічильників електроенергії, розподільних пристроїв, іншого електрообладнання, щити поділяються на настінні та підлогові.

У свою чергу, настінна дозувальна дошка може бути вбудованою та звичайною, навісною.
Вбудоване панельне обладнання (Київ) виглядає більш привабливо, але вимагає додаткових витрат, оскільки їх установка загрожує труднощами. Найчастіше квартирний вбудований щит використовується для кращого доступу до електропроводки, встановленої прихованим способом.

Список необхідного електрообладнання також включає дозувальну коробку. Цей елемент призначений для введення ліній живлення від мереж напругою 380 В та змінним струмом з частотою 50 Гц і для вимірювання електричної енергії в житлових будинках, а крім того, для контролю споживання енергії.

Існують також спеціальні шафи для бухгалтерії, які призначені для використання в житлових, побутових, промислових, громадських будівлях та для вбудованих приміщень (склади, магазини, офіси). Бухгалтерські шафи встановлюються в закритих приміщеннях в місцях, де проводка підключена до електромережі.

Збірка електричних щитів є серйозною та відповідальною справою і здійснюється відповідно до вимог до цих операцій.